Çağrı Merkezi / (0532) 739 02 87

Bize Yazın / info@cambalkontekirdag.net

SIK SORULAN SORULAR

Anasayfa / Blog / SIK SORULAN SORULAR
Sevdiklerinizle Paylaşın

Her Tür Balkona Uygulanabilir Mi?

Katlanır özellikte olan cam balkon modelimiz her türlü balkon türüne uygulanabilir. Balkonunuzun şekli ve konum özellikleri sistemin çalışmasını etkilemeyecektir.

Katlanır Cam Balkon Isı Tasarrufu Sağlar Mı?

Evinizin dış dünyaya açılan en büyük alanı balkonlarınızın kapılarıdır. Isı kaybı da en fazla bu kapılardan yaşanır. Dış dünya ile balkon kapınızın arasına girecek cam balkon sistemi sayesinde ısı kayıplarını en aza indirirsiniz.

Keşif ve Montaj Süreniz Ne Kadardır?

Bizimle iletişim kurduktan 30 dakika içinde keşif ekibimiz balkonunuzun ölçülerini almak ve net fiyatı vermek için gelecektir. Ya da dilerseniz sizin istediğiniz bir gün ya da saatte de randevu oluşturabilirsiniz. Gelen ekibimiz sizin için en uygun balkon modelini size önerecektir. Bu hizmetimiz tamamen ücretsizdir. Bizimle anlaşma sağlayamamanız halinde her hangi bir bedel ödemezsiniz.

Balkonunuzun imalatı siparişi verdiğiniz andan itibaren başlar. İmalat aşaması balkonunuzun özelliklerine göre uzayıp kısalabilir. Genelde sipariş verdiğiniz günden itibaren 20 iş günü içinde balkonunuzun montajı yapılır. Montaj günü proğramımız dahilinde size uygun olabilecek gün ve saat olarak ayarlanmasına özen gösterilir.

Profil ve Cam Rengi Seçenekleriniz Nelerdir?

Cam balkonunuzun profil (kasa) olan bölümlerinde sınırsız renk seçeneceğimiz bulunmaktadır. Profiliniz istediğiniz her hangi bir renkte olabilir.

Cam balkonunuz için dekoratif olarak seçebileceğiniz 5 ana cam rengi bulunmaktadır. Bu renkler; şeffaf, füme, bronz, yeşil ve mavi renklerdir. Seçeceğiniz cam rengini istediğiniz profil rengiyle kombinleyerek dekoratif olarak oldukça şık bir görüntü elde edebilirsiniz.

Cam Balkon Sistemi Kanunlara Uygun Mudur?

Cam balkon sistemleri tüm imar ve iskan kanunlarına uygundur. Uygulama sonrasında her hangi bir yasal işlem yaptırmanıza gerek yoktur.

Bazı apartman ve sitelerde dış görünümü bozmamak adına balkon kapatma uygulamalarına bazı sınırlamalar getirilebilmektedir. Bu tür sınırlamaların tamamına uygun nitelikte cam balkon uygulaması tamamen size özel firmamız tarafından yapılabilmektedir.

Copyright © 2018. Her Hakkı Saklıdır.


Yükleniyor...